8 nádherných dětských pokojů

Navrhovat dětské pokoje je vždy nelehký úkol. Skoro by se až dalo říct, že je to docela velká výzva. S tím jak děti rostou se totiž jejich potřeby a preference velmi rychle mění. A design jejich pokoje tomu musí samozřejmě odpovídat a být na to připraven. Doba na nás chrlí stále nové a nové technické vynálezy, jako jsou XBoxy, tablety atd. a je docela těžké tohle všechno pěkně zakomponovat do jednoho pokoje, který navíc ani leckdy neposkytuje příliš mnoho místa. Je třeba hledat nová, inovativní a leckdy i mírně komická řešení.

Důležitá je i správná volba barev. Pokud je umíte správně využít a pohrát si s nimi, může dětský pokoj Vašeho robátka vypadat jako trojrozměrný Picasso. Pokud tedy stojíte před výzvou navrhnout dětský pokoj, pak jste tu správně. Níže najdete dětské pokoje, kde bylo perfektní rovnováhou praktičnosti a kreativity dosaženo nádherně vypadajících dětských pokojů, které si zamilují jak rodiče, tak i obyvatelé těchto “království” – děti.

Tyto dva dětské pokoje se vyznačují brilantním barevným sladěním koberců, postelí, sedacích souprav, skříní a stolů. Spolu se spoustou roztodivných tvarů spolu vše pozoruhodně hraje a navozuje skvělou atmosféru.

Velmi pěkně laděný pokoj pro dvojčata. Vzdušný, relativně prostorný a nepřeplácaný.

Další pokoj pro dvě děti. Všimněte si, jak designér dokázal využít každé místečko a jak skladovací prostory skvěle zamaskoval.

Tak co, vybrali jste si? 🙂

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *