Bonprix katalog jaro 2015

Mrkněte na Bonprix katalog jaro 2015Při pohledu z okna je jasné, že jaro je již definitivně tu. Mnoho žen v tuto dobu prohledává své skříně a zjišťují, že by měly rozšířit svůj šatník o nějaké to jarní oblečení. V tu chvíli mnoho z nich začne myslet na oblíbený internetový a zásilkový obchod Bonprix, který nabízí zajímavé kolekce oblečení zejména pro ženy. Bonprix katalog jaro 2015 ale nabízí módu i pro muže a děti. Pojďme se detailněji podívat, co všechno nabízí jarní katalog Bonprix 2015.

Prohlédnout online Bonprix katalog jaro 2015

 

Na těchto odkazech najdete hledané Bonprix jarní katalogy:

Stáhnout zdarma jarní katalog Bonprix 2015 [PDF]

Stáhnout zdarma katalog Dots&Stripes [PDF]

Stáhnout zdarma katalog Pure blue denim [PDF]

Pro správné zobrazení katalogu je třeba mít nainstalovaný program Adobe PDF Reader.

Bonprix katalog jaro 2015

Jako obvykle i letos nám Bonprix přináší hned několik jarních kolekcí. Ta první je nazvaná “Dots&Stripes” a pokud umíte alespoň trošku anglicky tak Vám asi nemusím říkat, že tato kolekce se zaměřuje na puntíkaté a pruhované oblečení.

Dále tu máme kolekci džínové módy. Zde bychom chtěli vyzvednout zejména džínové šaty Rainbow za 599 Kč, které vypadají skutečně perfektně. Naši pozornost na dlouhou dobu upoutaly také růžové strečové džíny Bootcut, díky kterým na ulici jistě vyniknete. Pokud na to máte postavu, tak se určitě podívejte na černé kalhoty s povrchovou úpravou za 899 Kč. S takovými kalhotami Vám zkrátka žádný muž neodolá.

Další kolekce se jmenuje “Uvítejte jaro!” a jak asi čekáte, tvoří zejména lehčí kousky oblečení pro mírně teplé jarní dny. V této kolekci bychom chtěli vyzvednout zejména pletený kabátek od BPC Selection za 399 Kč. Pokud máte rada spíše výstřednější kousky, tak se možná zakoukáte do puloveru za 649 Kč, který je zajímavý zejména svým “tahaným” vzorem.

Bonprix katalog jaro 2015 nabízí mnoho opravdu hezkých kousků oblečení. Vybere si každá žena, protože z takové spousty parádních topů, puloverů, šatů, blejzrů, halenek, triček, svetrů, džín atd. si zkrátka není možné nevybrat.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *