Cheaty na GTA 5 (Xbox 360)

Cheaty na Xbox 360 GTA 5GTA 5 je populární hra od Rockstar North, která vyšla pro Xbox 360 a PlayStation 3 na podzim roku 2013. Vývoj hry GTA V trval 5 let a i kvůli tomu byla očekávání od hry obrovská. Chlapci z Rockstaru ale nezklamali a nejeden hráč by tuhle pecku označil jako nejlepší hru všech dob. To ostatně potvrzují i tvrdá čísla. Během pouhých 24 hodin od uvedení na trh vydělalo GTA 5 svým producentům neuvěřitelných 800 milionů dolarů. GTA V se pyšní také titulem nejdražší videohra všech dob – její rozpočet byl 265 milionů dolarů.

Cheaty na GTA 5 pro Xbox 360

Pokud si hru GTA 5 vychutnáváte již delší dobu, tak Vás jistě už napadlo, jaké by to asi bylo s cheatama. Cheaty jaksi rozšiřují již tak široké možnosti hry a proto se k nim hráči často uchylují například v momentě, kdy hru již dohráli a chtějí okusit něco nového. Proto Vám v tomto článku přinášíme cheaty na GTA 5:

Doleva = Šipka doleva, Doprava = Šipka doprava

Poznámka: Pokud Vám nějaký cheat nefunguje, může to být z nedostatku místa (například na zahradě si těžko “napíšete” popelářské auto). Zkuste to tedy znovu na prostornějším místě.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *