Granule Belcando – Prémiové krmivo pro psy

To, čím svého psího miláčka krmíte, má zásadní vliv na jeho vitalitu, zdraví, krásu a zejména na jeho délku života. Z toho důvodu se zodpovědní chovatelé psů snaží svému pejskovi dopřávat co možná nejkvalitnější krmivo.

Mezi nejvyhledávanější krmiva pro psy patří granule Belcando. Granule značky Belcando jsou vyráběny v Německu, což je samo o sobě zárukou jisté kvality. Tou největší zárukou kvality je ale to, že tato krmiva jsou podrobována německým státním testům zdravotní nezávadnosti a testům v kvalifikovaných laboratořích.Zobrazit akční nabídku krmiva BELCANDO

Granule Belcando se vyznačují vysokým podílem kvalitních živočišných bílkovin. Aby bylo krmení co nejvíce rozmanité, dochází ke smíchávání bílkovin z různých zdrojů (včetně drůbeže a ryb). Všechny bílkoviny však pochází ze zvířat, která jsou vhodná i k lidské spotřebě. Psi jsou především masožravci, nicméně pro zdravou a vyváženou stravu potřebují také dostatek sacharidů a granule Belcando je samozřejmě obsahují.

Krmení této prémiové značky se ale může pochlubit i několika speciálními ingrediencemi. Mezi ně patří například moučka z jader hroznů, která pomáhá chránit před volnými radikály ve stravě a má také vysoký antioxidační potenciál. Další speciální surovinou jsou vybrané aromatické byliny, které obsahují řadu přírodních účinných látek.

Granule Belcando zkrátka patří mezi to nejlepší, co lze svému pejskovi dopřát. Naprosté většině pejsků tyto granule velice chutnají a rychle si je oblíbí.

Akční nabídka prémiového krmiva Belcando:

Belcando Adult Dinner 1 kg – 142 Kč
Belcando Adult Dinner 5 kg – 449 Kč
Belcando Adult Dinner 15 kg – 1 139 Kč
Belcando Adult Dinner 25 kg  – 1 785 Kč

Kompletní nabídku granulí Belcando za velmi výhodné ceny najdete zde.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *