Jak volat levněji bez změny tarifu, smlouvy a dokonce i operátora

Jak volat levněji bez změny tarifuVšichni dobře víme, jak moc jsou čeští operátoři předražení. Máme jedno z nejdražších volání na světě. Pokud i Vás štvou vysoké účty za telefon, tak Vás určitě potěší, že existuje služba, díky které můžete volat mnohem levněji. Jmenuje se Voocall, je to česká služba a můžete s ní volat až o 50% levněji. To zní zajímavě, ne?

Voocall – levnější volání

Voocall je VoIP operátor. Funguje to tak, že na jejich stránkách www.voocall.cz se zaregistrujete, dobijete si kredit a voláte a to za mnohem lepší ceny, než jaké máte u svého současného tarifu. Voocall používáte normálně spolu se svým klasickým operátorem. V zásadě lze službu využívat dvěma různými způsoby.

Voocall pro chytré telefony a tablety s neomezeným přístupem na internet

Pokud u svého stávajícího operátora využíváte datové služby (internet v mobilu), nebo jste často v dosahu Wi-Fi, bude pro Vás výhodné si po vytvoření účtu na Voocall stáhnout aplikaci do svého chytrého telefonu/tabletu a poté volat prostřednictvím této aplikace. Návod jak aplikaci stáhnout, nastavit a používat je na stránkách služby.

Voocall pro běžné telefony a telefony bez přístupu na internet

Druhou možností, jak tuto skvělou službu používat je prostřednictvím callbacku. Pokud zvolíte tento způsob, nemusíte na telefonu nic nastavovat ani instalovat a můžete volat kdekoliv a na jakémkoliv telefonu. Callback funguje tak, že jen pošlete SMS zprávu na předem stanovené číslo. V této zprávě bude jen číslo, kterému chcete zavolat. Jakmile zprávu pošlete, Voocall Vám po pár vteřinách zavolá. Poté, co hovor zvednete budete ihned spojeni s číslem, kterému chcete zavolat. Pokud budete službu využívat touto cestou tak se vyplatí mít u svého operátora aktivovaný tarif, který zvýhodňuje posílání SMS.

Ještě více se Voocall vyplatí pro volání do zahraničí, které s touto službou vychází i o 80% a více levněji oproti volání prostřednictvím klasického (nenasytného) operátora. Výhoda Voocall oproti ostatním VoiP operátorům spočívá v tom, že ten, komu voláte, vůbec nepozná, že voláte přes Voocall. Objeví se mu klasický příchozí hovor od Vás.

Pokud Vás tedy nebaví platit přemrštěné částky klasickým operátorům, dejte Voocall šanci a volejte levněji. Vyplatí se to.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *