Mercedes C cena

Mercedes C cenaZnačka Mercedes (nebo chte-li celým názvem Mercedes-Benz) patří spolu s BMW, Porsche a Audi mezi výrobce těch nejluxusnějších německých aut. Mnoho majitelů vozů značky Mercedes nedá na své čtyřkolové miláčky dopustit a často od nich také uslyšíte, že jsou to ta nejspolehlivější a nejkvalitnější auta vůbec. Tento článek ale nevznikl proto, aby porovnával kvalitu a spolehlivost aut, ale aby Vás seznámil s cenou Mercedesu řady C.

Mercedes C cena

Na začátek by asi bylo vhodné upozornit, že v následujících řádcích budeme hovořit o cenách platných pro Mercedes C s karosérií typu kupé. Faktem ale je, že cenový rozdíl v porovnání s ostatními variantami (sedan a kombi) je minimální.

V případě Mercedesu C základní cena startuje na 840 950 Kč vč DPH. Za tyto peníze dostanete auto s benzínovým motorem 1.6 o výkonu 115 kW a manuální 6-ti stupňovou převodovkou. Co se vznětových motorů týče, tak ty jsou v nabídce jen dva přičemž oba mají zdvihový objem 2143 cm3. Rozdíl je ve výkonu – jeden má výkon 125 kW a druhý 150 kW. Co se týče cen, tak slabší verze vyjde na 948 640 Kč včetně DPH a silnější na 1 044 230 Kč.

Mercedes třídy C cena – kompletní ceník

Ovšem vypisovat tady kompletní cenovou specifikaci by bylo zdlouhavé a hlavně zbytečné- Pokud Vás zajímá cena Mercedesu třídy C, tak se podívejte do oficiálního ceníku:

Stáhnout ceník kupé třídy C
Stáhnout ceník kombi třídy C

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *