Nejlepší hry na Xbox 360 Kinect

XBox 360 Kinect hryHerní konzole XBox 360 rozšířená o pohybový senzor Kinect je úžasné kombo, které rozhodně stojí za vyzkoušení. V tomto článku si ukážeme několik zajímavých her, kvůli kterým už se od svého XBoxu 360 jen tak neodtrhnete. Pokud náhodou ještě XBox 360 neznáte, tak doplníme, že se jedná o herní konzoli od Microsoftu. Kinect je doplněk, díky kterému nemusíte hry ovládat klasicky na ovladači, ale pohybem svého těla. Kinect má v sobě senzor, který tyto pohyby snímá a překládá je do akcí ve hře. Hraní videoher tak dostává zcela nový rozměr.

Child of Eden

Tuto hru někteří nazývají jako nejlepší hru, která kdy pro Kinect vznikla. Je ale velice těžké ji popsat. Child of Eden na první pohled ani nevypadá, jako hra. Ale věřte tomu, že to hra je a to zatraceně dobrá. Plujete jakýmsi futuristickým vesmírem a kolem před Vámi se objevují všelijaké obrazce. Vaším úkolem je je ničit. K tomu máte dvě zbraně – rychlou ale slabou a silnou ale pomalou. Perfektní hudba, která je vlastně součástí hry zážitek ještě více umocňuje. Z tohoto popisu pravděpodobně moc chytří nebudete. Hra Child of Eden je totiž vážně jen těžko popsatelná. Je třeba ji skutečně vyzkoušet.

Fruit Ninja Kinect

Hru Fruit Ninja možná znáte ze svého chytrého telefonu. Jedná se totiž o jednu z nejoblíbenějších her pro iPhony, iPady a telefony s Androidem. Hra je stejná jako na mobilech. Na obrazovku Vám létají různé druhy ovoce (melouny, banány, mango atd.) a vaším úkolem je každý kousek ovoce rozseknout. Mezi ovoce se občas přimíchá i nějaká ta bomba, kterou nesmíte rozseknout jinak končíte. K dispozici je několik herních režimů a rozšíření, které ve verzích pro mobily nejsou. Hru Fruit Ninja mohou hrát zároveň i dva hráči.

Kinect Sports Ultimate Collection

Kinect Sports Ultimate Collection je balení dvou nejprodávanějších her pro Kinect – Kinect Sports a Kinect Sports Season 2. Jak už název napovídá, jedná se o sadu sportovních her jako například fotbal, stolní tenis, box (ten je obzvláště zábavný), atletika, volejbal, bowling, baseball a mnoho dalších. Díky této špičkové sadě her je zábava pro celou rodinu nejen na dlouhé zimní večery zaručena!

 

Forza Motosport

Forza Motosport je závodní hra s podporou Kinectu. K dispozici je několik stovek automobilů, skvělé grafické zpracování a chytlavý mód kariéry, ve kterém postupně získáváte body za které si můžete kupovat nová auta a další vylepšení. Váše hlava je snímána Kinectem, takže když třeba otočíte hlavou doprava, obraz se také otočí doprava. To dodává hře hodně na herním prožitku. Lze si vybrat, zda chcete hru ovládat výhradně Kinectem nebo Kinectem v kombinaci s klasickým ovladačem. Velký prostor dostala ve hře také online sekce. Můžete samozřejmě závodit se svými přáteli, zakládat a přidávat se do nejrůznějších závodních klubů apod. Samozřejmě nechybí ani možnosti tunit své auto a možnosti v tomto směru jsou opravdu široké. Forza Motosport 4 je zkrátka jednou z nejlepších závodních her (dost možná i tou úplně nejlepší), které lze pro XBox 360 sehnat.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *