Toppik: Skoncujte s řídkými vlasy!

Toppik a aplikatorTrápí Vás vypadávání vlasů (Alopecie) a s tím související řídký účes? Pak vězte, že rozhodně nejste sami. Podobný problém trápí miliony lidí po celém světě. Vědci a vlasoví odborníci z americké společnosti Spencer & Forrest se rozhodli tento problém vyřešit a tak přišli s revolučním přípravkem Toppik, díky kterému získáte hustý účes během pouhých pár sekund.

Přípravek Toppik je na trhu už 20 let a jedná se o vlasová vlákna v podobě „prášku“. Tato vlasová vlákna jsou vyrobena z čistě přírodního keratinu, což je ten samý protein, ze kterého jsou složeny i skutečné lidské vlasy. Vtip je v tom, že tento protein má opačný elektrostatický náboj, než jaký mají pravé lidské vlasy a právě díky tomu na nich tak perfektně drží. Toppik zkrátka funguje tak, že se přichytí na stávající řídký vlasový porost čímž opticky zněkolikanásobí jeho objem, takže Vaše vlasy budou opět vypadat jako husté a bez lysin. Toppik je vyrobený z nejkvalitnější přírodní bavlny, takže výsledný efekt je naprosto k nerozeznání od pravých lidských vlasů. A co je úplně nejlepší je to, že celá aplikace nezabere víc než minutu.

Toppik: Před a potom

Toppik je vhodný jak pro ženy, tak i pro muže a vyrábí se v 9 barevných variantách. Jednotlivé barevné varianty lze bez problému míchat, takže pokud byste si náhodou z nabídky barevných variant nevybrali přesně tu pravou pro Váš účes, není problém namíchat si ji.

Shrnuto podtrženo – Toppik napatří mezi nejlevnější zahušťovače vlasů, ale rozhodně patří mezi nejkvalitnější. Na rozdíl od pochybných pilulek a medikamentů, o kterých jejich výrobci tvrdí, že podporují růst vlasů, Toppik poskytuje jasně viditelný výsledek ihned po aplikaci.

Nejlevněji lze Toppik zakoupit v eshopu ZahustovacVlasu.cz, kde je balení 27,5g k dostání za 1 190 Kč. Poštovné je zdarma. Pro čtenáře www.jerk.cz je připravena sleva 50 Kč – stačí v objednávkovém formuláři uvést slevový kód „JERKCZ50“.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *