Účesy pro polodlouhé vlasy

Když mluvíme o polodlouhých vlasech, tak obvykle hovoříme o vlasech dlouhých asi po ramena. Polodlouhé vlasy dávají svým majitelkám mnoho prostoru pro kreativitu. Při zvolení správného účesu, který se hodí právě k Vašemu tvaru hlavy, můžete snadno dosáhnout velmi svěžího a sexy efektu. Tajemství dokonalého účesu pro polodlouhé vlasy je jednoduché. Celý trik totiž spočívá v správné délce vlasů. Ty by neměly být ani příliš dlouhé, ani příliš krátké a nejlepšího efektu dosáhnete, když končí někde na úrovni lícních kostí, popřípadě malinko výše.

Účesy pro polodlouhé vlasy

Asi nejznámějším účesem pro polodlouhé vlasy je mikádo. Z něj pak vychází další účesy z nichž za zmínku stojí třeba Lob, což je vlastně rozvlněné mikádo. Tento účes se obzvláště v posledních týdnech a měsících těší velké popularitě. S mikádem se obecně velice dobře experimentuje a výsledky jsou často skvělé. Můžete třeba zkusit mikádo s postupně sestříhanými konci popřípadě mikádo s probarvenými konci. Abychom Vám při hledání toho správného účesu pro polodlouhé vlasy dodali trochu inspirace, přinášíme Vám následující fotogalerii:

Účesy pro polodlouhé vlasy 11 Účesy pro polodlouhé vlasy 10 Účesy pro polodlouhé vlasy 9 Účesy pro polodlouhé vlasy 8 Účesy pro polodlouhé vlasy 7 Účesy pro polodlouhé vlasy 6 Účesy pro polodlouhé vlasy 5 Účesy pro polodlouhé vlasy 4 Účesy pro polodlouhé vlasy 3 Účesy pro polodlouhé vlasy 2 Účesy pro polodlouhé vlasy 1

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *