Zážitky, na které nezapomenete

Pivní lázněV Česku v posledních letech zažívá velký boom trh se zážitky. Lidé si je poměrně hodně oblíbili a proč taky ne? Když už dochází inspirace na dárek k narozeninám, může být zážitek ideální volbou. Jízda v super sportovním autě na letišti, pivní lázeň, nebo třeba skok padákem to jsou zážitky, které asi urazí jen málokoho.

Pivní Lázeň

Tohle je asi spíše záležitost pro pány, zvláště pro milovníky tohoto našeho “národního nápoje”. Rozhodně to ale není záležitost jen pro ně. Název pivní lázeň je trochu matoucí, protože se nekoupete přímo v pivu, jak by jste asi podle názvu čekali, ale ve vodě o teplotě asi 36-38° obsahující živé kultury pivních kvasinek které ale tvoří základní složku piva. Pivní lázně se skládají z koupele ze samotné koupele, která obvykle trvá asi 20 minut. Při ní můžete samozřejmě nasávat své oblíbené pivečko. Po lázni následuje odpočinek v zábalu, který trvá okolo půl hodiny. Pokud máte zájem, můžete si k pivním lázním dopřát třeba ještě masáž lávovými kameny nebo jinou masáž pro maximální uvolnění organismu.

Tandemový seskok a seskok padákem

Tohle je už jen pro ty otrlejší jedince. 4 km nad povrchem země a vy minutu letíte volným pádem rychlostí 250 km/h. Pak se otevře padák a následuje přes 5 minut pomalého klesání k zemi. Láká Vás tato představa? Pokud ano, tak si kupte tandemový seskok. Můžete skákat v dvojici se zkušeným instruktorem nebo – pokud jste opravdový fajnšmekr – můžete si skočit sám. Samozřejmě za použití padáku s automatickým otevřením. Tandemový seskok je zážitkem na celý život. A to doslova. Skok je totiž natáčen na kameru tandem pilotem, takže pořízeným záznamem se pak můžete pochlubit svým přátelům třeba večer u piva. Nejvíce seskoků se provádí asi na letišti v Kunovicích, protože má pro tyto účely jedno z nejlepších zázemí.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *